BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ


DOĞA’YA DÖNÜŞ VE ORGANİK YAŞAM FELSEFESİ İLE

ÇALIŞAN TEK GÜZELLİK MERKEZİ
ENES BIO ESTETIK CENTER

Almanya’da International Cosmetic College Baron von Pechmann’da eğitim alan, 1986 yılından bu yana İstanbul’un ilk estetik merkezlerinden biri olan Enes Bio Estetik Center’ı kuran Ezel ve Nesrin Sürer kardeşler, şimdi de Nişantaşı’nda açtıkları şubelerinde ‘doğal güzellik iksirlerini’ uygulamaya devam ediyor.

‘Neştersiz Güzellik’ sloganıyla yola çıkan iki uzman kardeş, günümüzün en büyük problemi olan kimyasalları da reddediyorlar.

Enes Bio Estetik Center ekibi, 26 yıllık deneyimlerini, doğal yöntemlerle güzelleşmenin hiçbir zaman imkansız olmadığına inanarak, değişen tedavi trendlerini de takip ederek sürekli gelişmek olarak özetliyorlar.

Günümüz koşullarında, kaliteli ve sağlıklı bir yaşamı önemseyenlerin, organik ürünler tüketmeleri gibi, vücut ve cilt bakımında bu bilinçle hizmet veren merkezleri tercih etmeleri artık yadsınamaz bir gereklilik. Enes Bio Estetik Center, bu yüzden diğerlerinden farklı.

“ Çünkü Enes’te her şey Bio - lojik ve Estetik‘tir. „

 

Enes Bio Estetik Center‘in kurucuları Ezel ve Nesrin Sürer  kardeşler Almanya’da International Cosmetic College Baron von Pechmann adlı okulda kozmetoloji eğitimi gördüler.

Yurda döndükten sonra 1987 yılında Bağdat Cad. Erenköy’de Bio Estetik Merkezi‘ni açtılar.

Daha sonra 1995 Kasım ayında Milli Eğitim Bakanlığı’nca onaylı, bilimsel kozmetik eğitimi veren ilk ve tek kurum olan Enes Kozmetisyenlik Eğitimi Merkezi’ni kurdular.

Sürer kardeşler, 1997 Kasım ayında İnterc. İst. Hotelinde Enes Bio Estetik Center adı altında ikinci merkezlerini kurdular.

2008′de Nişantaşı şubesini faaliyete soktular.

Pek çok ünlü isimlerin bakımlarını üstlenerek adeta kamp edasıyla

Cilt bakımı   – Yoğun cilt kürleri – Vücut bakımları  – Beden inceltme – Genel ya da lokal zayıflama paket programları –  uygulamaktadırlar.

Türkiye’de ilklere imza atan kardeşler iki beden zayıflama ( 1987 ) ,  Myo Lift ( 1989 ) , Pembe Maske ( 1993 ) gibi teknolojileri tanıttılar.

Ayrıca kişiye özel, yüz anatomisine uygun profesyonel mimik makyajı ve Yarısını Sen Boya Yarısını Ben ( 1997 ) makyaj semineri sunulmaktadır.

Yeni teknoloji olarak MESO – MYO ile İğnesiz , Neştersiz organik botox sistemini ( 2010 ) de devreye soktular.

Kendi geliştirdikleri yeni kültür bronzlaşma sistemi OXY BRONZ ( 2010 ) ile dünyada bir ilke imza attılar.

ENES BIO COSMETIC ( 2011 ) , 26 yıllık uluslararası bilgi , tecrübe , deneyimlerini son 10 yılda çoğalan cilt problemlerine yönelik kendilerine ait olan Biyolojik içerikli , ENES BIO

COSMETIC ürünleri ile uluslararası platformda yelerini aldılar.