VİTİLİGO

VİTİLİGO


OXY-BRONZ  ile evinde bronzlaş!
 
Vitiligo hastalığına devrim gibi çözüm!
 
Kusursuz bir bronz tene evinizde OXY BRONZ sistemini uygulayarak sahip olmaya ne dersiniz?
 
Bir çok kadın için bronzlaşmak, sağlıklı ve güzel bir görünüm ile aynı anlamı taşıyor. Günümüzde kadınlar,  güneşin zararlı etkileri nedeniyle broznlaşmak için alternatif yöntemlere yönelmeye başladılar. Bunlardan biri de; OXY-BRONZ  
Enes Bio Estetik Merkezi’nin mucize buluşu sayesinde, çok kısa bir sürede hayal ettiğiniz kusursuz bronzluğa sahip olabilirsiniz. Üstelik güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan. Ekolojik dengenin bozulmasıyla birlikte güneş ışınları insana erken yaşlanma ve leke gibi çok kalıcı zarar verirken, solaryumun cilt kanserine neden olduğunu da unutmamak gerek. Sağlığınızı riske atmadan OXY-BRONZ yani “tek uygulamada oksijenli basınç” ile  kusursuz ve sağlıklı bronzluğu yakalayabilirsiniz.
 
OXY-BRONZ nasıl etki ediyor? 
 
OXY-BRONZ uygulamasının ilk aşamasında  vücuttaki ölü deriler peelingle temizleniyor, çünkü sağlıklı ve homejen bir bronzluğun yolu gözenekleri açılmış bir cillten geçiyor. Sonrasında uygulanan cilde renk ve nem kazandıran bitkisel serum oksijen basıncıyla cilde nüfuz ediyor.Ten bronzlaşırken aynı zamanda cilt oksijenle besleniyor.Cilt oksijenin verdiği sağlıkla ışıldıyarak pürüzsüz bir tene kavuşuluyor.Bir saat gibi kısa bir sürede cildinizin tüm bölgelerine eşit oranda dağılmış bir bronzluğa sahip oluyorsunuz.  Bu uygulamayı Enes Bio Estetik Merkezi’nde deneyebileceğiniz gibi, artık evinizde kendiniz de uygulayabiliyorsunuz.
 
OXY-BRONZ Vitiligo tedavisinde devrim yaratıyor!
 
Vitiligo hastalığının dünyada henüz kalıcı bir tedavisi mevcut değil. Vitiligo hastaları, sahip oldukları cilt lekeleri ile günlük yaşamlarında sürekli sorun yaşıyorlar.  Psikolojik olarak da çok etkiledikleri bu hastalığa çözüm Enes Bio Estetik Merkezi tarafından bulundu. Sağlıklı bronzluk için kullanılan OXY-BRONZ aynı zamanda Vitiligo hastalarının ciltlerinde oluşan renk farklılıklarını ve lekelerini de kapatıyor. Böylece vitiligo hastalığı da çözümsüzlükten kurtarılıyor.  Üstelik evinizde uygulayabileceğiniz bu sistemle bu hastalıktan kurtulmanız artık çok kolay!