NEDEN OXY BRONZ

NEDEN OXY BRONZ


 

OXY BRONZ

TÜRKİYE’DE İLK KEZ !

 

Dört Mevsim Bronz Kalmak Elinizde!

1 Saatlik Tek Seansla Oksijen Basınçlı Bronzluk Sağlanıyor

Bronzluk bir çoğumuz için cildi daha parlak gösterdiği ve makyaj derdinden kurtardığı için yılın her döneminde tercih ediliyor.

Ancak birçok bayan bronzlaşmak isterken hem cildine zarar veriyor hem de zaman kaybediyor. Bir çoğumuz bronzlaşmak uğruna, yazın güneşin zararlı ışınlarına maruz kalıp, kışın da farklı yöntemlerle ciltlerini zarar vermektedir. Bilindiği üzere, ozon tabakasındaki deformasyon sonucu güneş zararlı ışınlarını direkt olarak yeryüzüne ulaştırdığı için özellikle açık tenlilerde bronzlaşma uğruna cilt lekeleri meydana gelmekte.

Oto – Bronz lara gelince kullanımı her bölgeye eşit dağıtmak , istediğiniz tonu yakalamak hiçte kolay değil.

Fondötenler derseniz , etkisi kısa süreli. Yaz sonrası bronz tenlerini koruyarak devam ettirmek isteyenler sonbahar ve kış mevsiminde de soluk tenle görünmek istemeyen hanımlara “ OXY – BRONZ “ yöntemiyle hem sağlıklı hem de bakımlı 1.5 saat gibi kısa bir sürede bronzlaşmış bir tene kavuşuyorlar.

Enes Bio Estetik Center da “ OXY – BRONZ “ yani oksijen basınçlı bakımla bronzlaşmak artık çok kolay ve çok daha sağlıklı!

Yöntem ; Oksijenle cilt bakımı ve ardından yine oksijen basıncıyla bitkisel özlü bronzlaştırıcı serumun cilt altına nüfuz ettirilmesi şeklinde özetlene bilinir.

Sonuç bir buçuk saat gibi kısa sürede derinlemesine bakımla yenilenen bir cilt , boyun ve dekolte , vücudun her bölgesi dahil olmaküzere eşit dağılmış bir bronzluk.

OXY – BRONZ “ uygulaması ilk aşamada , güzel bir vücut tenine sahip olmanın peeling ile vücuttaki ölü deri atılarak bakımlı bir vücut teni sağlanıyor.

İkinci aşamada özel cihazla uygulanan serum saf oksijen basıncıyla cilde nüfuz ediyor , böylece üst deri yoğun nemlenerek sağlıklı pürüzsüz bir cilt elde ediliyor.

Üçüncü aşamada ise , doğal yağlar ve meyve kökleri içerikli serum saf oksijen basıncıyla cilde nüfuz ediyor.Ten bronzlaşırken ayni zamanda cilt besleniyor.Böylelikle dört mevsim bronzluk elde edilirken cilt oksijenin verdiği sağlıkla ışıldayarak gençliğini koruyor ve prüzsüz bir bronz tene kavuşuluyor. Yüksek basınçlı kurutma kabininde 10 dakika gibi kısa bir sürede ciltteki nemin kuruması sağlanıyor. Kişi kıyafetini giyerek seansını tamamlıyor.