UYGULAMA

UYGULAMA


Kusursuz bir bronz tene OXY BRONZ sistemiyle sahip olmaya ne dersiniz?

Bronz ten yeniden çok revaçta. Özellikle kadınlar bronzluğu cildi daha parlak gösterdiği için ve makyaj derdinden kurtardığı için tercih ediyor.
 
Günümüzde bronzlaşma tutkusuna hızlı ve dünyada en sağlıklı çözüm sunan yeni bir yöntem revaçta OXY- BRONZ.
 
Ekolojik dengenin bozulmasıyla birlikte güneş ışınları insana yara ve leke gibi çok zarar verirken, solaryum un cilt kanserine neden olduğuna dair söylenenler de bronz bir tene sahip olmayı güçleştirir. 
 
Sağlığınızı riske atmadan OXY-BRONZ yani oksijenli basınçla tek uygulamayla kusursuz ve sağlıklı bronzluğu yakalayabilirsiniz. 

 

Tüm  vücutta eşit Bronzluk

OXY- BRONZ uygulamasının ilk aşamasında  vücuttaki ölü deriler peeling le temizleniyor, çünkü sağlıklı ve homojen bir bronzluğun yolu bakımlı bir ciltten geçiyor. 
 
Sonrasında uygulanan cilde renk ve nem kazandıran bitkisel serum oksijen basıncıyla cilde nüfuz ediyor. Ten bronzlaşırken ayni zamanda cilt oksijenle besleniyor. Cilt oksijenin verdiği sağlıkla ışıldayarak pürüzsüz bir tene kavuşuluyor.1. Uygulama Öncesi
 

 

* Uygulama öncesinde cilt ve vücuda herhangi bir krem, sprey ya da başka ürünün sürülmemiş olması ve tüylerin temizlenmiş olması.

* Uygulama öncesi manikür ve petekür yapılmış olması

 2. Cilt ve vücut peeling'i
 

 

* Uygulama öncesinde cilde peeling uygulanıyor, böylelikle ürünler cilde daha iyi nüfuz ediyor ve bronzluk süresi uzuyor.

* OXY- BRONZ uygulamasının ardından 8-10 saat sonra duş alınıyor ve bronz tenin rengi oturmuş oluyor.

* OXY-BRONZ sonrası ve duştan sonra yüz ve vücuda nemlendirici sürmek cildin taze ve canlı görünmesini sağlıyor.

 3. Basınçlı oksijen ile serumun vücut'a uygulanması.
 

 

        * OXY-BRONZ Vitiligo sorunu yaşayan kişilere dünyada ilk ve tek çözüm sunuyor.

* OXY-BRONZ uygulamasının ardından bronzluğun kalıcılığını sürdürmek için tamamen açılmayı beklemeden bronzluk seans uygulamalarınızı tekrarlayın.

 4. Uygulama sonrası kuruma


 

* OXY- BRONZ uygulamasının ardından, kolonya, parfüm, alkollü losyon, alkollü mendil gibi ürünleri cildinize kullanmayın ve ayrıca hemen klorlu suya ( havuz ) ve ( tuzlu su ) denize girmeyin bir iki gün sonra rahatlıkla girebilirsiniz, bu esnada bikini mayonuzu giyerek saat dört den sonra güneş banyolarına başlayabilirsiniz , tabii ki güneş koruyucularınızı kullanarak.

 5. Seans bitimi
 

 

        * OXY- BRONZ her mevsim uygulayabilirsiniz.

* Bronz bir ten kadınların en önemli aksesuarıdır.